2015

Intymne Akty Wiesława Zielińskiego

Akt kobiecy w sztuce malarskiej i fotograficznej zawsze cieszył się zainteresowaniem.

Piękno kobiecego ciała interesowało nie tylko mężczyzn, ale też i kobiety. Ilości zdjęć tego tematu jest chyba nieobliczalna?

Tak to już jest szczególnie z nami mężczyznami, że chyba każdy z nas fotografów musiał popełnić jakieś przynajmniej 1 zdj. w tym temacie. Poszukiwania coraz innych form i treści zdj. tego bardzo podobnego u każdej kobiety ciała wymaga od nas kolejnej nowej twórczej weny! I o dziwo osiągamy ją tak sami jak i przy pomocy naszych odważnych modelek.

Ten element współpracy w połączeniu z naszymi emocjami seksualnymi daje często tak dobre jak i nieciekawe (delikatnie mówiąc) wyniki. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od naszej kultury i oraz ciekawego tego czegoś? (trudnego do wymyślenia).

Intymne Akty Wiesława, Zielińskiego są dla mnie bardzo ciekawym odkryciem ciała kobiecego! Sam dość dużo widziałem dobrych i ciekawych zdj, ale większość z nich epatowała ciałem jako głównym elementem!

Akty Wiesława pokazują nam jak ciekawie można też pokazywać błyski światła odbijanego od ciała tworzące zarysy kobiecości! Samo ciało jest delikatnie i skromnie pokazywane.

A siła obrysowanych części ciała zmusza nas do zastanowienia się nad tym, co ukrywa się pod błyskami tego światła!

Tym samym ta wizja piękności kobiecego aktu staje się ciekawsza i warta eksponowania na kolejnych wystawach.

Warszawa, marzec 2015